Son günlerde instagram, twitter gibi sosyal ağlarda epey konuşulan nurs lokman hekim biosante detoks zayıflamaya yardımcı ürün ile alakalı biosante kullananlar tarafından paylaşılacak olan şikayet ve kullanıcı yorumları bu yazımızda yayınlanacaktır. Öte yandan biosante detox fiyatı ne kadar, nerede satılıyor, eczanelerde bulunur mu gibi sorulara da yanıt vereceğiz. Bu ürün aslında İngiltere’de faaliyet gösteren Biosante Pharma & Medicals tarafından üretilip, satılmaktadır. Türkiye’de resmi olarak bu firmayla çalışan bir firma ya da kişi var mıdır maalesef bunu bilemiyoruz ancak Adana’da Nurs Lokman Hekim firması tarafından biosante detoks adıyla satılan bir ürün bulunmaktadır. Birçok kişi bu firmanın satmış olduğu ürünün ingilteredeki biosante firmasıyla bağlantılı olmadığını iddia etmektedir. Bununla alakalı kesin bilgilere sahip olamadığımızdan dolayı sizlere bir şey diyemiyoruz.

Biosante Detoks Nedir?

Gece ve Gündüz detoks paketlerinden oluşan bir tanesini sbah kalktığınızda diğerini de akşam yemeğinden sonra ağız yoluyla aldığınız ve içerisindeki maddeler sayesinde tokluk hissi verdirip size kilo vermeyi sağlayan bir gıda takviyesidir. Bu ürünün ilaç olduğunu bazı sözlük sitelerinden filan söyleyenler olmuş olsa da aslında bir ilaç değildir ve eczanelerde satılmamaktadır.

Biosante Detox Nedir? Biosante Detoks Kullanıcı Yorumları

İçeriğindeki maddelerde ise limon, elma, pancar kürü ve bazı alkali maddeler (bunları bilemiyoruz) bulunmaktadır. Aslında pancar kürüyle alakalı interentte “evde pancar kürü nasıl hazırlanır” başlığıyla yayınlanmış videolar bulunmaktadır. Bunları izleyerek kendiniz de evinizde bu detoks programını uygulayabilirsiniz.

Biosante Detoks Kullanıcı Yorumları

Ürün ile alakalı siz de aşağıdaki yorum alanından düşüncelerinizi, yorumlarınızı ve üründen memnun kalıp kalmadığınızı belirtebilirsiniz. Hiç şüphesiz biosante detoks ile alakalı yapacağınız yorumlar bu ürünü kullanmak isteyenlere fikir verecektir. Sizce biosante detoks gerçekten işe yarıyor mudur? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: https://www.esikayet.net/biosante-detoks-nedir/

Reklamlar