Burun tıkanıklığı zaman zaman herkesin başına gelen bir durumdur. Bu durum bazı insanlarda hastalık noktasında ulaştığından dolayı ilaç desteği ile bunu aşmak gerekir. Bu yazımzıda ise burun tıkanıklığını gideren otrinatura plus burun spreyi olan okaliptus hakkında bilgi paylaşımında bulunulacaktır. Bu yazımızda otrinatura plus okaliptus nedir, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları ve otrinatura şikayetleri yayınlanacaktır.

Aslında ürünün ne olduğunu az önce ifade ettik. Burun tıkanıklığını gidermeye yardımcı olan bu ürünü internet sitelerinden satın almanız mümkündür. Doktorlar tarafından da yazılan bu ürünün burun yollarını temizleyerek tıkanıklığın azalmasınad yardımcı olduğu bilinmektedir. İçerisindekiler bölümüne baktığımızda koruyucu olmadığı yazılmaktadır. Nane özlü olan okaliptus en iyi burun spreylerinden bri tanesi olarak gösterilmektedir.

otrinatura sprey nedir kullananlar yorumlari ve sikayetleri

Ayrıca toz, bakteri gibi nefes yoluyla ciğerlerimize almış olduğumuz zararlı maddeleri de burundayken tutan, vücuda girmesini engelleyen bu ürünü doktor tavsiyesi ile kullanmanızda yarar vardır. Genellikle 6 yaş sonrası insanların kullanabildiği bu ürünü kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren rahat bir nefes almaya başlıyormuşsunuz. İçerisinde koruyucu bir maddenin, zararlı bir kimyasalın olmaması ise en güzel yanıdır.

Otrinatura Burun Spreyi Nedir?

Mutlaka ama mutlaka talimatları okumanız gerekiyor. Bazı durumlarda kullanmamanız gerekebilir. Eğer doktorunuz kullanmanızı tavsiye etmişse kullanabilirsiniz fakat beklenmedik bir durumla karşılaştığınız zaman derhal doktorunuza giderek durumu izah ediniz. Bu ürünü kullandığınız zamanlarda soğuk algınlığı varsa yada nezle olmuşsanız burnunuzda hafif şişkinlikler meydana gelebilir.

Otrinatura Sprey Hakkında bilgiler

  1. Talimatlar kısmında yazan uyarıları okuyunuz. Allerjiniz varsa kullanmayınız.
  2. Eğer burnunuzdan ameliyat olmuşsanız yada yaralıysa doktorunuza danışarak kullanınız.
  3. Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız.
  4. İlk kullanımda birkaç defa havaya sıkın, sonra burnunuzda kullanın.
  5. Günde en az bir defa kullanılmalıdır. Her defasında 5-6 defa sıkılmalıdır. Abartmamak gerekir.

Evet. Bu bilgileri de aktartıktan sonra son defa uyarıda bulunmak istiyoruz. Lütfen 6 yaşından küçük çocuklarda kullanmayınız. Küçük çocukların ulaşamayacakları bir yerde muhafaza ediniz. Eğer hamileyseniz yada emziriyorsanız kullanmamanız gerekiyor. Otrinatura sprey satış fiyatı 20 TL’dir. Eczanelerden de temin edebilirsiniz. Ürünü satın alıp açtıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmelidir. Eğer 6 ayı aşmışsa ürünü kullanmayınız. Yan etki gördüğünüz zaman mutlaka bir doktora başvurunuz. Siz de otrinatura burun spreyi hakkında yorumlarınzıı bizimle paylaşabilirsiniz.

Reklamlar