Hem gündüz hem de akşam kürü olan biosante detoks paketi içerisinde 24 adet kapsül bulunmaktadır. Aslında toz formatında olan biosante detoks kullanıcı yorumları da burada paylaşılacaktır. Bir bardak suyun içerisine 1 adet biosante detoks ürününü katıp karıştırıyorsunuz. Sonrasında ise afiyetle içerek gündelik hayatınıza devam ediyorsunuz.

Az önce de söylediğim üzere hem gündüz detoks paketi hem de akşam detoks paketi bulunmaktadır. Bunlardan gündüz biosante detoks paketini kahvaltı yapmadan yarım saat önce kullanmanız gerekiyor. Sadece karışımı hazırlayıp için ve normal bir kahvaltı yaparak gününüze devam edin. Akşam biosante detoks ürününü de yine yemeklerden yarım saat sonra alarak artık kitap mı okursunuz, film mi izlersiniz yoksa uyur musunuz o size kalmış bir şeydir. Bu şekilde uyurken bile kilo vereceğiniz söyleniyor. Bana pek inandırıcı gelmese de öylemiş. Peki gerçekten işe yarıyor mu? İşte orasını henüz denemediğimizden dolayı bilemiyoruz. Sizlerin yorumlarıyla insanlar bunu öğrenebilecekler.

Bilemiyorum bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz. Eğer biosante detoks kullandıysanız yorum alanından ürün hakkındaki fikirlerinizi, ürünü kullanmak isteyen kişilerle paylaşabilirsiniz.

Reklamlar