Lipo magnet adındaki zayıflama ürünü ile alakalı çok fazla konu açılmış, çok fazla yazı yazılmış. Bu ürün ile alakalı kullanıcı yorumları da o oranda fazla olacaktır. Bizim şimdiki konumuz lipo magnet kullanıcı yorumları ya da lipo magnet şikayetleri ile alakalı değildir. Biz burada lipo magnet zayıflama ürününü kimler kullanamaz sorusuna cevap vereceğiz.

Bu ürünü öncelikle hamile ve emziren kişilerin kullanması kesinlikle ama kesinlikle yasaktır. Bunun altını kalın çizgilerle çizerek belirtmek istiyoruz. Emziren kadınlar her ne kadar doğum yapmış olsalarda bebeklerini emzirdiklerinden dolayı bu ürünü kullanamazlar. Öte yandan hamile kadınların da kullanması zaten gebelik döneminde oldukları için yasaktır.

lipo magnet yorumlari
lipo magnet kullanıcı yorumları

Bu iki grubun dışında kalan kalp-damar rahatsızlığı olan kimseler, 18 yaşından küçük olanlarda bu ürünü kullanamazlar. Yukarıda paylaştığımız görsel lipo magnet satış sitesinden alınmış bir görseldir. Site editörlerimiz tarafından hazırlanmamıştır.

Siz de lipo magnet kullanıcı yorumları sayfasında ürün ile alakalı olarak düşüncelerinizi paylaşabilir, aklınıza takılan lipo magnet sorularını sorabilirsiniz. Sizce bu ürün nasıl? Kullandınız mı?

Reklamlar